Fitness Klub ArkadiaFit

Instruktorzy

Arkadiusz Dziadowicz
Właściciel oraz instruktor Fitness Klubu ArkadiaFit. Szkoleniowiec i Prezenter Fitness. Magister Wychowania Fizycznego, nauczyciel w gimnazjum i liceum. Prestiżowy Dyplom APF Instructor uzyskał w roku 2011. Rok później nagrodzony został przez Inke Szymanski tytułem Master APF. Posiada także uprawnienia Instruktora Rekreacji ruchowej – Fitness Nowoczesne Formy Gimnastyki, Instruktor Fitness – Ćwiczenia Siłowe. Jest także licencjonowanym Instruktorem Zumba® Fitness, Zumba® Step oraz STRONG by Zumba®. Uczestnik wielu szkoleń oraz warsztatów min. Dance, Step Advance, Magic Bar, Tabata Power Intervall, Deep Work, Aerokickboxing Instruktor wysokiej klasy, brał udział w najważniejszych konwencjach Inki Szymanski, a także reprezentował ISFS na konwencji Euforia w Poznaniu. Utalentowany, z dużą wiedzą, wszechstronny i odpowiedzialny w pracy z człowiekiem. W Zabrzu znany jako instruktor fitness w projekcie „Aktywne Zabrze”, organizator wielu Maratonów Fitness.

Ewelina Ostrowska
Instruktorka fitness, trener personalny, dietetyk oraz licencjonowana instruktorka Zumby®. Uczestniczka różnorodnych warsztatów, konwencji i szkoleń fitness. Uwielbia prowadzić zarówno dynamiczne i energetyczne formy zajęć, jak i treningi prozdrowotne czy z zakresu mental body. Prywatnie mama małej Inki. Pasjonuje ją zdrowy styl życia i gotowanie"

 

Sandra Kozłowska
Przygodę z fitnessem rozpoczęła w roku 2005, doświadczona pełna energii Instruktorka Fitness. Ciężka praca, ćwiczenia kondycyjne, pot na czole i ból mięśni to jej znak firmowy! Uczestniczyła w wielu szkoleniach oraz konwencjach fitness w wielu renomowanych szkołach fitness. Zajęcia prowadzi od 5 lat ciągle poszerzając swoją wiedzę.

 

Magdalena Orszulik

Absolwentka Politechniki Śląskiej realizując się jako naukowiec z tytułem doktora w dziedzinie energetyki jądrowej. Fanatyczny kibic piłki nożnej o nie zmiennym przywiązaniu do włoskiego footballu.

Specjalnością Magdy to treningi funkcjonalne oraz siłowo – wytrzymałościowe, jest specjalistką od porządnego wysiłkuJ, pełna pozytywnej energii, którą zaraża na każdych zajęciach. Uczestniczyła w wielu konwencjach oraz szkoleniach fitness z zakresu treningu funkcjonalnego, Cross Treningu, Pump - ćwiczenia ze sztangą. Doskonale przygotowana pod względem merytorycznym oraz praktycznym treningu w dziedzinie fitnessu.    

 

 Marcin Sznapka

Mgr wychowania fizycznego w Katowicach. Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadgimnazjalnej. Wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej Od wielu lat instruktor fitness. Finalista polskiej edycji ROOKIE OF EUROPE 2006. Instruktor Fitness Tancerz, prezenter, choreograf.. Jest instruktorem judo i trenerem lekkoatletyki, ratownikiem WOPR i finalistą telewizyjnego programu "Maraton Uśmiechu" TVN. Wszystkie te uprawnienia i umiejętności przenosi na zajęcia fitness co daje niepowtarzalny klimat i specyfikę zajęć. Ostatnio też prezenter TVP3 Katowice