Fitness Klub ArkadiaFit

Fitness Klub ArkadiaFit

– poznajmy się

Fitness to nasza pasja, z myślą o tym powstał klub ArkadiaFit. Oddajemy do Waszej dyspozycji klub, w którym można zadbać nie tylko o swoje zdrowie, sprawność fizyczną, ale również o sprawność psychiczną oraz dobre samopoczucie. To także miejsce spotkań i relaksu całych grup przyjaciół oraz rodzin. 

Stawiamy na ludzi, dlatego zależy nam na profesjonalnej i kompetentnej kadrze. W Fitness Klub ArkadiaFit pracują najlepsi instruktorzy i specjaliści w swoich dziedzinach, doskonale przygotowani pod względem merytorycznym i co najważniejsze - stale pogłębiający swoja wiedzę. Po prostu pasjonaci. 

Podczas zajęć w ArkadiaFit wyciśniesz z siebie nie tylko siódme poty, ale i zalegający tu i ówdzie nadmiar tłuszczyku. Jeśli do tej pory wszystkie Twoje próby spalania tłuszczu spalały na panewce, zdaj się na profesjonalistów z klubu ArkadiaFit, którzy pomogą Ci skutecznie wymodelować sylwetkę i wzmocnić kondycję. ArkadiaFit to miejsce, w którym aktywnie wypoczniesz oraz zapomnisz o swoich codziennych stresach. Nasi wykwalifikowani instruktorzy zadbają o to, aby wysiłek fizyczny stał się przyjemnością, a także motywacją do systematycznej pracy nad swoją sylwetką i zdrowiem. Gwarantujemy wysoką jakość oraz dbałość o klienta. Pomożemy dobrać Ci odpowiednie zajęcia do Twoich potrzeb oraz zdrowia.

Instruktor, a jednocześnie właściciel ArkadiaFit to doświadczony szkoleniowiec oraz Prezenter Fitness, posiadający prestiżowy tytuł MASTEP APF renomowanej szkoły fitness - Inka Szymanski Fitness School z Warszawy.