Fitness Klub ArkadiaFit

Zabieg falami radiowymi RF

Zabieg z użyciem fal radiowych (RF) to bardzo efektowna i nowoczesna metoda nieinwazyjnego odmładzania skóry. Przy pomocy radiofrekwencji możemy uzyskać efekt wyraźnego odmłodzenia i liftingu skóry bez konieczności stosowania innych, agresywnych metod. W czasie zabiegu urządzenie emitujące fale radiowe, wytwarza ciepło, ogrzewa komórki skóry, stymulując produkcję kolagenu i elastyny oraz przyśpiesza zachodzące w niej procesy mataboliczne. Dzięki temu możemy uzyskać naprawdę zdumiewający efekt wygładzenia i regeneracji skóry, ale też dogłębne dotlenienie i odżywienie.

Przebieg zabiegu:
Skóra naświetlana jest wiązką fal radiowych, które docierając do jej wnętrza wytwarzają ciepło. Intensywne ogrzewanie fibroblastów wzmaga produkcję elastyny i kolagenu. Dla uzyskania optymalnego efektu, zaleca się wykonanie serii zabiegów, po których Twoja skóra zaskoczy Cię napięciem i młodym wyglądem, jak po liftingu. Pierwsze rezultaty są widoczne już po kilku tygodniach, ale najlepsze efekty obserwujemy po pewnym czasie regularnego powtarzania zabiegów.
Zabieg jest rekomendowany do każdego rodzaju skóry oraz jest bezbolesny - odczuwalne jest jedynie wytwarzane przez urządzenie ciepło.CENNIK:
- zabieg skóry okolic oczu - 100zł
- zabieg na twarz - 150zł
- zabieg na twarz, szyję i dekolt - 220zł

tel. 505 841 014

rff.jpg
rff.jpg

 

zabieg-fal-radiowych--rf-,8,232x232.jpg
zabieg-fal-radiowych--rf-,8,232x232.jpg