Arkadiusz Dziadowicz


Intelligent Fitness Master, Master APF (Inka Szymanski Fitness School) instruktor Sportów Siłowych, Magister Wychowania Fizycznego, absolwent studiów podyplomowych „Animacja Form Taneczno – Ruchowych” (AWF Kraków)

Właściciel i instruktor w naszym klubie ArkadiaFit. Instruktor wysokiej klasy, brał udział jako prezenter w najważniejszych konwencjach w Polsce reprezentując szkołę Inka Szymanski Fitness School. Utalentowany, wszechstronny i odpowiedzialny w pracy z człowiekiem. Duża wiedza z zakresu anatomii oraz fizjologii pozwala mu na tworzenie zajęć na najwyższym światowym poziomie.

Instruktor oraz trener personalny z uprawnieniami wielu form akywności (trening funkcjonalny, interwałowy, active walk instruktor, TRX, CrossFit, Deep Work, Zumba, Zumba Step)
Dla Arka fitness to przede wszystkim pasja, sposób na życie oraz zawód, który kocha najbardziej.

Magdalena Orszulik


Z profesjonalnym fitnessem związana od 10 lat. Magda jest nie tylko doświadczoną instruktorką fitness, ale co warte podkreślenia szkoleniowcem oraz prezenterem fitness w zakresie treningu funkcjonalnego.

Specjalnością Magdy to prowadzenie treningów siłowo – wytrzymałościowych, interwałowych oraz funkcjonalnych. Jest specjalistką od porządnego wysiłku, pełna pozytywnej energii iście wybuchowej, którą zaraża na każdych zajęciach bo śmiech to też trening brzucha. Przez wiele lat uczestniczyła w wielu konwencjach, jako uczestnik, a obecnie dzięki zdobytej wiedzy już jako prezenter oraz szkoleniowiec fitness z zakresu treningu funkcjonalnego oraz rozwoju motorycznego. O profesjonalizmie Magdy przekonasz się na zajęciach TRX, Functional, Mobility.

Prywatnie Magda ukończyła Politechnikę Śląską, realizując się jako naukowiec z tytułem doktora w dziedzinie energetyki jądrowej. Obecnie skupiona na bardziej konwencjonalnych formach energii. W sumie to wszystko się klei, dlaczego teraz ma tyle powera na zajęciach, przecież tyle czasu się o nim uczyła. Fanatyczny kibic piłki nożnej o nie zmiennym przywiązaniu do włoskiego footballu, ostatnio raczkujący kibic kolarstwa, choć zwykle słyszy pytanie czy jest sport, którym się nie interesuje? … no tak szachy…

Krzysztof Sojka


Wybitny instruktor oraz prezenter fitness. Absolwent Akademii Wychowanie Fizycznego ze specjalnością gimnastyki korekcyjno – kompensacyjniej. Od 15 lat związany z zawodowym fitnessem. Instruktor pełen pasji, zaangażowania oraz profesjonalista w każdym calu. Szkoleniowiec szkoły JUMPit pod patronatem IFAA Poland.

Autor skryptu i współtwórca programu JUMPit Toneit. Występował na głównej scenie podczas największych targów branży fitness w Polsce- Eu4Ya w 2016 i 2017 roku. Wybrany do bicia Światowego Rekordu Guinessa w 2018 roku w skakaniu na trampolinie fitness podczas Go Active Show 2018- Największych Targów Sportowych. Dwa lata z rzędu wybrany do finałowego grona w konkursie Fit Prezenter organizowanego przez portal Fit.pl czym zwieńczona była lekcja tanecznej choreografii z wykorzystaniem stepu.

Krzysiek oprócz treningu na trampolinach specjalizuje się w zajęciach wzmacniających oraz prozdrowotnych, jego ćwiczenia są zawsze perfekcyjnie przygotowane pod względem metodycznym, wszystko jest przemyślane oraz skrupulatnie zaplanowane. Przyjdź do Krzyska na zajęcia to się przekonasz.

Sandra Kozłowska


Przygodę z fitnessem rozpoczęła w roku 2005. Ciężka praca, ćwiczenia kondycyjne, pot na czole i ból mięśni to jej znak firmowy! Uczestniczyła w wielu szkoleniach oraz konwencjach fitness w wielu renomowanych szkołach fitness (szkolenia m.in. Kettlebel, Active Walk, ABS, ABT, TRX, CrossFit).

Na zajęciach dzieli się swoją ogromną energią, która wraca z podwójną mocą. Sport jest dla niej pewnego rodzaju uzależnieniem, od którego trudno jest się oderwać. Ulubioną formą treningu jest: trening siłowy, interwałowo – kondycyjny. Największą radość sprawia jej zadowolenie i wdzięczność klientów, z którymi ma przyjemność pracować.

Wulkan energii, dla której nie ma czasu wolnego. Sandra związana jest także z tańcem, który trenowała od 6 roku życia. Tańczyła w gliwickiej grupie reprezentując Gliwice w całej Polsce i za granicą. Tańczyła m.in. w Gliwickim teatrze muzycznym. Instruktorka tańca Hip-Hop. W wolnej chwili uwielbia biegać i spędzać aktywnie czas. Motto: „Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać”

Marcin Sznapka


Instruktor oraz Prezenter Fitness z 15 letnim stażem. Uczestnik wielu szkoleń oraz warsztatów z związanych z tematyką Fitnessu. Marcin jest także szkoleniowcem, który specjalizuje się z zajęcia choreograficznych. Na Górnym Śląsku znany z organizacji wielu imprez oraz maratonów fitness.

Mgr wychowania fizycznego w Katowicach. Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadgimnazjalnej. Wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej. Finalista polskiej edycji ROOKIE OF EUROPE 2006. Jednym słowem człowiek orkiestra – Instruktor Fitness, Tancerz, Prezenter, Choreograf.

Jest instruktorem judo i trenerem lekkoatletyki, ratownikiem WOPR i finalistą telewizyjnego programu „Maraton Uśmiechu” TVN. Wszystkie te uprawnienia i umiejętności przenosi na zajęcia fitness co daje niepowtarzalny klimat i specyfikę zajęć. Ostatnio też prezenter TVP3 Katowice

Ewelina Ostrowska


Miłośniczka fitnessu od ponad 15 lat. Jako instruktorka spełnia się kilka lat, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje na szkoleniach, warsztatach i konwencjach. Na zajęciach przywiązuje wagę do techniki ćwiczeń i bezpieczeństwa, jednocześnie łącząc to z pozytywną energią.

Miłośniczka różnorodnych form ,także tych z zakresu Mental Body czy zajęć prozdrowotnych, które szczególnie są jej bliskie, jak: Pilates, Zdrowy kręgosłup czy Gimnastyka korekcyjna. Ewelina jest także certyfikowaną trenerką personalną i ma doświadczenie w pracy indywidualnej. Jest również absolwentką podyplomowych studiów na kierunku dietetyki i szkoleń z tego zakresu.

Od wielu bowiem lat jest fanką zdrowego odżywiania i gotowania, przekazując swoją wiedzę i pasję w pracy doradcy żywieniowego. Jako trenerka szczególnie ceni sobie relację z drugim człowiekiem, starając się zarazić uśmiechem, zdrowym stylem życia, holistycznym podejściem do ciała i zdrowia.

Jacek Bień


Trener Personalny, Instruktor Fitness, który z tą formą aktywności fizycznej jest zawodowo związany od 10 lat. To co charakteryzuje Jacka to wiedza oraz doświadczenie.

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, w której ukończył specjalizację w zakresie sportów siłowych oraz gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej. Jacek ukończył specjalistyczne szkolenia z zakresu treningu z odważnikiem kettlebell, taśm TRX oraz CrossFit.

Na co dzień jest nauczycielem wychowania fizycznego w szkole średniej oraz prowadzi zajęcia samoobrony dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Jacek jest jest także instruktorem Krav Maga, instruktorem piłki ręcznej oraz ratownikiem Wopr.