Założycielem klubu jest wieloletni instruktor oraz trener Arkadiusz Dziadowicz, którego marzeniem było stworzenie profesjonalnego klubu fitness z przyjazną, rodzinną atmosferą. Ciągły rozwój, szkolenie kadry instruktorów, dbanie o jakość sprzętu z którego korzystamy na zajęciach, to cele które właściciel, a jednocześnie instruktor w klubie wyznaczył sobie na kolejne lata. No i udało się. Wykwalifikowana kadra, trzy sale wyposażone w profesjonalny sprzęt, a w każdej inna forma treningu.

Klub kameralny, rodzinny, dla osób w każdym wieku, będąc w naszym klubie przekonasz się na zajęciach np. zdrowy kręgosłup, że jednocześnie ćwiczą osoby w wieku 60 i 20 paru lat. Nie mamy żadnych umów czy też zobowiązujących terminów płatności, nie wymagamy ciągłości karnetu. W przypadku choroby bądź innych okoliczności wystarczy to zgłosić na recepcji i przedłużamy karnet, bo po prostu ufamy ludziom, uczciwie podchodzimy do życia.

Sala Fitness na której możesz uczestniczyć w zajęciach m.in. Brzuch Posladki Uda, Deep Work, Body Sculpting, Arkadia Pump, Zdrowy kręgosłup, Pilates, Zumba.

Sala Active Walk, na której odbywają się treningi na specjalnie do tego stworzonych bezsilnikowych bieżniach. Trening cardio oraz interwały w rytm muzyki, innowacyjny trening który jest skuteczny oraz bezpieczny dla aparatu ruchu.

Sala TRX / Functional w której treningi odbywają się z wykorzystaniem oryginalnych taśm TRX, oraz trening funkcjonalny (siłowo – wytrzymałościowy) z wykorzystaniem sztang olimpijskich, bamperów, kettelbell, gum oporowych, piłek lekarskich, ab-mat.